O mnie

Adwokat KK

Jestem adwokatem i mediatorem, a także wizytatorem kancelarii adwokackich z ramienia Okręgowej Rady Adwokackiej w Gdańsku oraz egzaminatorem podczas kolokwiów rocznych dla aplikantów adwokackich.

Od 2007 r. wykonuję zawód adwokata w ramach indywidualnej kancelarii adwokackiej. 
Od 2013 r. jestem wpisana na listę adwokatów – mediatorów Centrum Mediacyjnego przy Naczelnej Radzie Adwokackiej (http://centrummediacji.nra.pl/). Jestem mediatorem na liście mediatorów Sądu Okręgowego w Gdańsku (http://www.gdansk.so.gov.pl/mediacje/lista-mediatorow-w-sprawach-cywilnych)

Język angielski znam biegle, komunikuję się z angielskojęzycznymi klientami, udzielam w tym języku porad, sporządzam i opiniuję umowy, pisma, prowadzę mediacje (dyplomy: Certificate of Proficiency in English – CPE, Cambridge First Certificate in English – FCE, zdawałam maturę międzynarodową – International Baccalaureate w III LO w Gdyni).

Język niemiecki znam dobrze, rozumiem dokumenty sporządzone po niemiecku, komunikuję się z niemieckojęzycznymi klientami na piśmie (dyplomy: Zentrale Oberstufenprüfung, Zentrale Mittelstufenprüfung)